Reference

Jiří Jánský, Project Manager Jiří Jánský, Project Manager

Se společností Timone  jsem se rozhodl spolupracovat vzhledem k jejímu zaměření, kdy dokáže nabídnout uplatnění pro IT specialisty  mj. v německy mluvících zemích, a to u významných společností, které jsou vysoce ceněny a respektovány, jak na trhu v dané zemi, tak v případě Deutsche Bank, která patří k významným globálním hráčům, i na trzích v Evropě a celosvětově. Společnost Timone úspěšně čelí konkurenci lokálních firem v Německu, přičemž společnost Timone dokáže najít kvalitní uchazeče s odbornou praxí a jazykovou vybaveností a ve spolupráci s lokálním partnerem zacílit na vybranou pozici, která odpovídá zkušenostem uchazeče, kdy je tento uchazeč schopen se velmi rychle zapojit do projektu či aktivit a úspěšně plnit cíle, které od dané pozice očekávají.

Celý proces od prvotního kontaktu a navázání spolupráce až po realizaci tzn. samotné zahájení působení uchazeče v cílové zemi byl nejen velmi rychlý, ale díky přístupu, stylu jednání  a organizačních schopností zástupkyň společnosti Timone paní Lucie Sedlecké a paní Gabriely Maškové také velmi příjemný, kdy jsem vždy obdržel kompletní informace v čase, kdy byly tyto informace potřeba mít. Také v průběhu mého působení u Deutsche Bank ve Frankfurtu nad Mohanem funguje spolupráce se společností Timone na vysoké úrovni, která je dána fungujícími vnitřními procesy ve společnosti Timone. Za těmito procesy jsou ovšem pracovníci společnosti Timone, kterým patři můj dík.

 

Přeji společnosti Timone hodně úspěchů v dalším působení.

Jiří Jánský

Andrej Štajer, .NET developer Andrej Štajer, .NET developer

Ako freelancer si vyberám s kým budem spolupracovať. S firmou Timone mám vynikajúcu skúsenosť z projektu pre švajčiarskeho zákazníka a vrelo ju odporúčam každému, kto hľadá dobré podmienky a profesionálny prístup.

Andrej Štajer

Daniel Dušek, .NET/C# developer Daniel Dušek, .NET/C# developer

Se spolecnosti Timone spolupracuji uz temer 4 roky prostrednictvim pani Maskove a mohu rici, ze vse probiha dobre, jednani ze strany Timone je otevrene a pratelske, firma Timone pro me zajistuje komunikaci se zakaznikem a nove pracovni nabidky. Spolecnost Timone mohu doporucit!

Daniel Dušek

 

Radovan Mily, C/C++ embedded developer Radovan Mily, C/C++ embedded developer

S firmou Timone som bol po celý čas našej spolupráce veľmi spokojný. Komunikácia bola vždy rýchla a jednanie firmy vždy férové. Nemám žiadne výhrady a túto spoločnosť môžem iba odporučiť.

Radovan Mily

Pavel Žežule, Java Architekt Pavel Žežule, Java Architekt

Timone nabízí výběr ze širokého portfolia projektů v ČR i v zahraničí.

Vážím si naší dlouholeté spolupráce a zároveň můžu Timone doporučit všem uchazečům o zajímavou práci v IT sektoru.

Pavel Žežule

Lukáš Lenčeš, System specialist Lukáš Lenčeš, System specialist

Práca, ktorú mi Timeone sprostredkoval, je geniálna :). Som veľmi spokojný a vďačný. Naša komunikácia prebehla na profesiálnej úrovni aj napriek veľkej vzdialenosti medzi nami. Pochvaľujem prístup a ochotu ľudí z Timone.

Lukáš Lenčeš

Marek Bílka, C/C++ developer Marek Bílka, C/C++ developer

Timone mi nabídlo pracovní pozici která je přesně to co mi vyhovuje, jinde mi jí nenabídli. Tuto firmu mohu doporučit pro profesionalitu a nabídku kterou jiní nemají.

Marek Bílka

Martin Jágr, PHP developer Martin Jágr, PHP developer

Jako moje první pracovní příležitost v zahraničí se mi tato pozice líbila. Skvělá možnost poznat práci i trochu jinak a jinde, poznat příjemné lidi a získat zkušenosti u solidního klienta se zajímavými produkty. S dobrou znalostní angličtiny jsem se domluvil všude bez problémů a po pár měsících již dokážu pochytit o čem probíhá konverzace v němčině okolo a to jsem z počátku neuměl ani slovo. I když sem se prvního kroku a první dny bál, nakonec jsem strašně rád, že jsem do toho šel.  Co se týče přímo práce v mé společnosti, je zapotřebí do toho jít s odhodláním, že zdejší software je archaický ale za to obrovsky obsáhlý a spousta nervů s jeho údržbou vede k cenným zkušenostem. Snaha jít v technologiích a postupech dopředu je tu bohužel zastíněna množstvím práce ale co se týče kvality, organizace a týmu, je vše plně kompenzováno.

Martin Jágr

Karel, C/C++ developer Karel, C/C++ developer

Díky Timone managementu jsem se dokázal spojit s Německou firmou, kde jsem nyní velmi spokojený. Komunikace, a veškeré služby probíhaly velmi plynule, za plné profesionality. Služby této společnosti mohu doporučit.

Karel

Jan Šrámek, .NET developer Jan Šrámek, .NET developer

Přes společnost Timone jsem si našel práci jako Developer v Německu, což byla velmi pozitivní změna v mém životě. Timone mi zde mimo jiné velmi pomohlo při hledání ubytování. Z mé vlastní zkušenosti mohu určitě doporučit.

Jan Šrámek

Alza.cz

Timone Management s.r.o. je náš největší partner při hledání IT specialistů na trhu a na základě osobní spolupráce s Marcelem Pchalkem nám pomáhají najít ty správné a kvalitní kandidáty do našeho týmu. Za poslední měsíc máme od Timone další 2 nové nástupy. Vzájemně nám spolupráce funguje na velmi vysoké pracovní úrovni.

Mgr. Magdaléna Tluchořová, HR Project Manager

Stringdata

Se společností Timone, konkrétně s panem Ivanem Šrámkem, spolupracuje naše společnost StringData téměř rok, a to v rámci náboru IT specialistů, které jsou v IT firmě nejčastěji poptávány. Především se jedná o IT odborníky, jako jsou programátoři rozšířených programovacích jazyků nebo IT analytici. Vzájemná spolupráce funguje po celou dobu velmi dobře. Především oceňujeme rychlost reakce na naše potřeby a celkovou komunikaci.

Společnost Timone je pro nás profesionálním partnerem, jehož zkušenosti v oblasti IT jsou pro nás přínosem ve vzájemné spolupráci. Se společností Timone plánujeme v oblasti recruitmentu spolupracovat i nadále.

Michaela Vančátová, HR manažer

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW