O nás

Jsme specializovaná personální agentura, která se zaměřuje na vyhledávání IT specialistů pro naše zákazníky.  Zabýváme se celou škálou pozic od IT administrátorů, testerů, vývojařů, až po analytické pozice.

Víme, kde najít ty správné odborníky, mnoho z nich velmi dobře známe, protože je provázíme od jejich juniorských začátků, na řadu máme doporučení. Známe jejich technický profil, dovednosti, zkušenosti a hlavně jejich představy o nové práci nebo projektech.

A pokud je ještě neznáme, umíme je najít. Náš tým je skvěle sehraný a má tah na branku, umíme zabrat a daří se nám obsazovat i náročnější pozice.

Naše práce nespočívá jen ve vyhledání vhodných kandidátů, ale v pochopení projektů, kultury našich zákazníků. Pokud nám dovolíte do ní nahlednout, rádi vám získáme ty nejlepší kandidáty na trhu!

Hledáme a nacházíme ty správné lidi pro ty správné společnosti!Váš tým pro IT recruitment

Představujeme dobře sehraný, dynamický a cílevědomý tým, který se těší z každé nové výzvy. Ke svým klientům přistupujeme individuálně a vždy se snažíme, aby spolupráce vedla k oboustranné spokojenosti. Víme koho, kdy a kde!

Jsme Vašim partnerem pro řešení problémů s náborem IT specialistů!Víme jak na to

Dlouhodobě udržujeme vztahy s potenciálními uchazeči z řad IT specialistů a vývojářů. Doporučením naše spolupráce se specialisty nekončí, vždy se snažíme zůstat v kontaktu a být jim i nadále oporou v dalším postupu. Na druhou stranu očekáváme profesionální přístup a spolehlivost.  Máme kvalitní a významné kontakty.


Proč si vybrat Timone Management?

Dokonale se orientujeme na trhu IT profesionálů

Čeká na vás bezkonkurenční a motivující pracovní prostředí

Práce v IT společnostech, které na vás nebudou šetřit

Získáte příležitost zúčastnit se zajímavých mezinárodních projektů

U většiny společností budete mít možnost absolvovat výjimečně kvalitní školení

Ke špičkovým technologiím se dostanete v daleko větší míře než kdekoli v Evropě

Poznáte špičkové IT specialisty ve svém oboru

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW