Senior Power Apps konzultant/developer

Pro dlouhodobý projekt se začátkem od 2.1.2024 hledáme 1-2 kolegy do Sharepoint týmu společnosti, která je předním dodavatelem ICT služeb na našem trhu.

Co Vás čeká?

Dodávky DMS aplikací, intranetových portálů a aplikací. Staví se na enterprise cloudových aplikacích na M365 / Azure / Power Platform.

  • Práce na projektech v oblastech jako je AI, O365, Azure apod..,
  • Agilní týmy
  • projekty v různých oblastech

Kvalifikace

  • Zkušenost v oblasti technologií Microsoft,
  • znalost produktů Azure, Power Platform, M365 apod..,
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost klasického FE vývoje výhodou (JavaScript, React…)
  • samostatnost a komunikativnost.

Při spolupráci na HPP nabízíme

  • 5 týdnů dovolené jako standard a při pracovních výročích i něco navíc
  • 12 tis./rok do cafeterie, stravenkový paušál, penzijní připojištění až 1.100Kč/měsíčně
  • Partnerské slevy – slevy na pohonné hmoty, výhodné telefonní a datové tarify pro celou rodinu
  • Budeme podporovat i další stránky rozvoje vaší osobnosti – soft skills školení, školení odborných dovedností a získávání certifikací
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW