Python developer / Automotive nebo bankovní sektor

Pro naše zákazníky v oblasti automotive a bankovního sektoru hledáme zkušeného Python developera, který uvítá smysluplnou práci v české technologické firmě se silným zázemím.

Budete se podílet na  zajímavých transformačních projektech, využívání špičkových technologií, s možností se dále vzdělávat a učit se od ostatních kolegů.

Co Vás čeká:

  • Návrh a vývoj aplikace/produktu.
  • Spolupráce v agilně řízeném teamu, komunikace v angličtině
  • Spolupráce na automatizaci IT a datových procesů
  • Komunikace se zákazníky, svou práci budeš i sám prezentovat.
  • Odborná podpora při analýze a návrhu konceptu řešení pro konkrétního klienta
  • Kooperace na dodávce technologií a implementaci finálního řešení

Koho hledáme:

  • Jste proaktivní, samostatná, strukturovaná a spolehlivá osobnost
  • Máte  VŠ matematického, technického nebo ekonomického zaměření
  • Umíte velmi dobře programovat v Pythonu.
  • Máte zkušenosti s cloudovým prostředím prostředím Azure (Azure DevOps, Databricsk, Azure Pipelines, Azure Kubernetes Services, Azure App Insights, Docker) nebo zkušenosti s AWS.
  • Orientujete se v relačních a nerelačních databázových systémech (Azure PostgreSQL, Azure Blob Storage) a Backend webových aplikacích v Python (FastAPI)
  • Zkušenosti s vývojem deep learning modelů a ML projekty jsou vítaný bonus
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW