Python developer

Chcete pracovat v české firmě, která je založená na talentu českých vývojářů a pracuje na velmi zajímavých projektech z USA?  Pak hledáme právě vás!

Majitelé firmy jsou z USA a díky nim se pracuje především se zákazníky z východního pobřeží. Určitě si zdokonalíte angličtinu díky kontaktu s rodilými mluvčími a navíc se můžete s kolegy podívat za velkou louži!

Koho hledáme?
– člověka, který se rád snaží přijít věcem na kloub a vadí mu, když něco nefunguje správně
– testera, který má několikaleté zkušenosti s psaním automatických testů webových aplikací
– člověka, který umí Python, Groovy nebo Javu
– týmového hráče, který se rád poradí s ostatními
– someone who is smart, awesome and can speak English fluently

Co budete dělat ?
– pracovat v týmu pracujícím na autonomním systému řízení dopravy v největších světových metropolích (např. zelené vlny na semaforech, zpomalení kvůli emisím,
-obsazenost parkovišť, priority pro veřejnou dopravu atd.)
– podílet se na výběru vhodných technologií pro automatické regresní testy (Python nebo Groovy) a jejich psaní podle existujících test plánů
– automaticky testovat uživatelské rozhraní i Web Services (SOAP, REST)
– používat nástroje jako je Selenium WebDriver, Spock, nebo Geb
– spolupracovat s týmy z ČR, Německa a Anglie
– používat scrum

Jaké to tam je?
– flexibilní pracovní doba bez přesčasů s home office dle potřeby
– útulné kanceláře, žádný open space
– firemní vzdělávání, angličtina v pracovní době, stravenky, parkování pro auto/kolo,…
– osobní přístup, lidi nad procesy
– kamarádská atmosféra a bezvadní kolegové

Preferováno je HPP, ale pokud si budete trvat na spolupráci formou IČO, tak to společně domluvíme. 🙂

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW