.NET SW Developer_Brno

Chcete pracovat pro českou společnost působící  od roku 1991.
Vyvíjet produkty na zelené louce nebo  informačních systémů  ?

Zaměřuje především na:

  • Letištní technologie
  • Datová centra
  • Rozsáhlé informační systémy
  • Produkty orientované na práci s elektronickými dokumenty

Pro vývoj produktů na zelené louce nebo vývoj informačních systémů hledáme C#/.NET developera:

Náplň práce:

•  Vývoj SW založených na platformě Microsoft .NET 4.5 a vyšší.

Požadavky:

•  Znalost a praktická zkušenost s programováním .NET 4.5 a vyšší a znalost Entity Framework.

Benefity:

  • Příležitost pracovat na významných projektech, jako je tvorba vlastních produktů na zelené louce nebo vývoj rozsáhlých systémů s využitím nejmodernějších technologií.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • Kromě měsíční mzdy u nás dostanete i bonusové ohodnocení  – fiskální odměny až ve výši 12% roční mzdy, projektové odměny, vánoční odměny.
  • Nesetkáte se u nás s open space, máme vybavené klimatizované kanceláře.
  • Stanete se součástí přátelského neformálního kolektivu.
  • Podpoříme váš profesní rozvoj.
  • Budete moci využívat netradičních, dobrovolných teambuildingových akcí plně hrazených společností (lyžování v zahraničí, cyklovýlety, firemní snídaně, kino, divadlo, atd.).
  • Zajišťujeme občerstvení na pracovišti formou nápojů a pátečních firemních snídaní (zdarma).
  • Samozřejmostí je služební telefon a notebook s možností využití i pro soukromé účely.
  • Příspěvky na stravování, penzijní či životní pojištění a multisport kartu k tomu.
  • Máme relaxační místnost vybavenou sedacími pytli, Xboxem, fotbálkem a minikulečníkem.
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW