IT Operation Leader – Linux

Láká Vás pracovat pro českou společnost s menším počtem lidí ? Chcete pracovat ve firmě, kde se dbá na dobré vztahy a kamarádskou atmosféru ? Tak to čtete správně.

Pro společnost, která je předním dodavatelem SW řešení pro stránku Ulož.to hledáme IT Operation Leadera.

Co Vás čeká ?

  • Zodpovědnost za provoz linuxových serverů a správu serverových aplikací (Debian Linux), virtualizaci (LXC) a centrální správu (Puppet).
  • Aktivní řešení případných provozních problémů – samozřejmě ve spolupráci s ostatními odděleními.
  • Provozování aplikací a skriptů v jazycích Python, PHP, Bash a Perl.

Koho hledáme ?

  • Hledáme člověka, který řeší požadavky kolegů s úsměvem a nadšením.
  • Dobrou znalost OS Linux, nejlépe GNU/Debian.
  • Definování, vyhodnocování, reporting KPI služeb, performance a kapacity CDN.
  • Profesní rozvíjení linuxového týmu i ostatních týmů ve firmě.
  • Definování strategie efektivních bezpečnostních standardů.
  • Nastavování procesu a dodržování standardu kvality provozovaných služeb.

S čím se ve firmě na 100% setkáte ?

  • LXC a Proxmox
  • Nginx, Apache, Sphinx, ElasticSearch, Haproxy.
  • MySQL, Aerospike.
  • Zabbix, Grafana, Kibana.
  • Vývojáři používají Jenkins, GitLab.

Na čem firma staví ?

  • Automatizace na všech úrovních pomocí Puppet a Ansible (do budoucna plánujeme využít Foreman).
  • Verzování všech konfigurací a skriptů v GITu.
  • Kladen důraz na zjednodušování procesu a hledání elegantních jednoduchých řešení složitých problému a zabránění overdesignu.
  • Strategické plánování a realizace technologických upgrade s ohledem na celkové náklady.

A na konec benefity:

– měsíční bonusové odměny dle tvých výsledků,
– pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova,
– práci na zajímavých projektech (nejen Ulož.to.),
– 3 sickdays a po prvním roce týden dovolené navíc,
– účast na oborových konferencích a školeních,
– firemní výuku jazyků,
– stravenky,
– stále plný bar na pracovišti (fairtrade káva, čaj, limonády, nanuky, sušenky, ovoce, zelenina, sladkosti, polévky apod.),
– Multisport karta,
– relaxační místnost se stolním fotbálkem, šipkami a virtuální realitou,
– podpora dojíždění do práce na kole (stojan na kola, sprcha, sprchové gely a ručníky).

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW