Security / Risk Manager

Do globálního týmu mezinárodní společnosti, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků především pro automobilový průmysl, hledáme kandidáta pro pozici Information Security Governance, Risk & Compliance (GRC) který bude ladit IT s obchodními cíli a bude zároveň řídit rizika a dodržovat všechny odborné a vládní předpisy.

Spolupráce na HPP, 100 % remote, ale možnost i onsite Mikulov.

Náplň práce

  • Zajištění veškerých procesů, toků dat, ověření zabezpečení dat a ověření legislativy v každé zemi, kde fungujeme.
  • Spolupráce s dodavateli – ověření, zda zabezpečení dodavatele odpovídá našim požadavkům.
  •  Školení interních zaměstnanců na IT bezpečnost, zvyšování informovanosti o tématu digitální bezpečnosti taky u našich zaměstnanců
  • Práce v malém mezinárodním týmu.

Požadavky :

  • Alespoň 2 roky zkušeností s bezpečnostními standardy (ideálně z různých zemí) a IT risk managementem.
  • Angličtinu minimálně na úrovní B2 (veškerá dokumentace a komunikace probíhá v AJ – tým je mezinárodní).
  • Projektové myšlení – spolupráce na projektech např. documents policy.
  • Spolehlivost a zodpovědnost – budete pracovat s informacemi a dokumenty na úrovni „confidental“.
  • Komunikativnost, důvěryhodnost.
  • Ochotu cestovat, učit se (případně si dodělat certifikace).
  • Výhodou jsou: zkušenost na mezinárodní úrovni s různými kulturami, security assessment, znalost ISO 2700x, certifikace v oblasti Security, německý jazyk.

Společnost nabízí :

  • Kombinace home office a office (v Mikulově), případně 100% remote – záleží na Vašich preferencích :).
  • Služební cesty do zahraničí (Rakousko).
  • Motivující mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Příspěvek na dojíždění až 200 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Parkování na firemním parkovišti.
  • Dotované závodní stravování.
  • Pět týdnů dovolené.
  • ADVANTO – aplikace, se kterou si můžete vybrat výplatu kdykoliv bez ohledu na výplatní termín (forma zálohy).
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní a kulturní vyžití ve výši 5000,- Kč ročně (program Cafeterie nebo MultiSport karta), příspěvek na jazykové vzdělávání a mnohé další.
  • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- až 20.000,- Kč.
  • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v moderním výrob­ním závodě a práci v mezinárodním týmu
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW