DWH engineer / Remote nebo Praha, Brno, Hradec Králové

Pokud se zajímáte o BI, velká data a cloud a chcete pracovat na novém velkém moderním datovém skladu Snowflake s názvem ODW – One Data Warehouse – v AWS. Hledáme DWH engineer na dlouhodobý projet pro Deutsche Telekom IT.

Co budete dělat :
• Převezmete vyjasnění požadavků a vytvoříte koncepty a rámcové specifikace pro přizpůsobení softwaru pro určité      produkty a služby
• Při analýze a implementaci požadavků budete úzce spolupracovat s vlastníkem produktu
• Provedete příslušné implementace v SQL a Pythonu a převezmete instalaci a konfiguraci softwaru pro konkrétní         produkty a služby
• Vytváříte a udržujete dokumentaci k softwaru
• Navrhujete automatizaci testování a provádíte testy
• Budete se podílet na integraci nových technologií DWH a Big Data do prostředí IT Deutsche Telekom a budete             rozvíjet koncepty migrace/konsolidace ze stávajícího systémového prostředí do cílové architektury.
Zkušenosti :
• s vývojem sw s Cloud Data Warehouses, např. Snowflake na AWS
• SQL, Python, s vývojem ELT s SQL a Python na Linuxu/Unixu
• DWH AWS (e.B. S3, Transfer Family, EFS, KMS, IAM, Cloudwatch)
• ELT a ETL s hromadnými daty (Multi-TB)
• agilní metody, Scrum, SAFe nebo podobnými agilními frameworky
• modelování dat DWH, UML a rámců založených na metadatech
• SCM, CI/CD, DevOps
• Velmi dobrá znalost angličtiny.

Nabízí:
• Full Home office, nebo kanceláře v Praze, Brně a Hradci Králové (fitness, parkoviště pro kola, kavárna…)
• Pružná pracovní doba
• Firemní bonus 15 % z roční mzdy za standardní výkon
• 6 týdnů placené dovolené (25 dní dovolené + 4 dny osobního volna + 1 den za dobré skutky)
• 10 % času na osobní rozvoj, neomezený přístup k platformám Percipio a Coursera
• Neomezený hlasový a datový tarif a top telefon každé 2 roky + sleva 75 % na 8 tarifů (hlasové, mobilní a pevná data, tv…) pro vás nebo vaše blízké
• Příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na stravenky, benefity kafeterie
• Slevy u partnerských firem pro fitness, kulturu, IT, auta a mnoho dalších

Spolupráce na dobu neurčitou, dlouhodobá spolupráce, HPP .

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW