Security Architekt – Kybernetická Bezpečnost

Do české společnosti, která vznikla v roce 2011 a zaměřuje se na poskytování ICT služeb hlavně v oblasti dopravy a logistiky obsazujeme pozici Architekt Kybernetické Bezpečnosti / Security Architekt. Týká se vývoje a provozu aplikací, služeb systémové integrace, ERP systémů, podpory a servisu.

Hledáme kolegu do týmu architektů při rozvoji architektury velkých informačních systémů pro české i zahraniční dopravce.

Co Vás čeká:

  • Podpora nových řešení
  • Rozvoj globální architektury informačních systémů pro tuzemské a zahraniční zákazníky
  • Budete tvořit architektonické a technické bezpečnostní standardy, definovat a pomáhat začleňovat bezpečnostní opatření
  • Provádět bezpečnostní hodnocení a analýzy technologií i aplikací
  • Pomoc definovat a vytvářet řešení pro naše zákazníky, pomáhat s aplikací bezpečnostních standardů v projektech a kontrolovat jejich využití
  • Spolupráce s Response týmem a pomáhat řešit bezpečnostní incidenty

Zkušenosti:

  • Orientace a znalost principů fungování napříč portfoliem ICT řešení – technologie, sítě, servery, middleware, integrace, frameworky, …
  • Znalost a zkušenost s zák. č. 181/2014 Sb. a související legislativou, s ISO/IEC 2700x a 20000
  • Zkušenost s větším prostředím / rozsáhlejší heterogenní ICT infrastrukturou

Nabízí:

  • Spolupráci na HPP na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Možnost homeoffice
  • Odborné i soft skills kurzy
  • Kurzy angličtiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zkrácená týdenní pracovní doba v rozsahu 37,5 hodiny
  • Stravenky
  • Mobilní telefon, nbk
  • Příspěvek na dovolenou, na dětské tábory
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW