Test Automation /Aplikace pro sportovní týmy-Brno

Test Automation
Aplikace pro sportovní týmy

Koho hledáme?

– člověka, který se rád snaží přijít věcem na kloub a vadí mu, když něco nefunguje správně
– testera, který má zkušenosti se psaním testů v Seleniu
– člověka, který si poradí s Cypress, JS, Jenkins, Jira, Python
– týmového hráče
– someone who is smart, awesome and can speak English fluently

Co budete dělat?

– společně s kolegy se budeš podílet na testování nové platformy, která slouží americkým profesionálním i univerzitním sportovcům pro koordinaci tréninků, cest na různé zápasy, ale i veškerých školních záležitostí. Prostě „all in one“
– kooperovat s kolegy z Brna a USA v menším týmu pro amerického zákazníka
– dostanete garanta, který ti pomůže k nám zapadnout a poradí ti, když si nebudeš vědět rady
– budete komunikovat přímo se zákazníkem z USA

Jak to ve společnosti chodí ?

– hlavně pohodová atmosféra, na spoustě věcí se dá lidsky domluvit (lidi nad procesy)
– plně flexibilní pracovní doba bez přesčasů, s home office dle potřeby
– útulné kanceláře – žádný open space
– možnost podívat se do USA včetně volna pro návštěvu zajímavých míst
– firemní vzdělávání jak hard, tak soft skills, angličtina v pracovní době
– stravenky 110 Kč samozřejmostí, 5. týden dovolené, smlouva na dobu neurčitou, jsme „dog & turtle“ friendly – office, parkování pro auto/kolo/koloběžku a další benefity
Znalost vývoje pro mobilní aplikace s využitím výše zmíněného

Spolupráce na HPP a IČO.

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW