Senior Solution Designer – TELCO

Pro zákazníka z oblasti TELCO, hledáme Senior Solution Designer, který se bude podílet na analýzách i architektuře nejnovější aplikace – samoobslužného portálu pro firemní zákazníky.

Spolupráce je možná na IČO cca 6500 MD , flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova.

Vaše pracovní náplň  :

  • Zodpovídat za technický design business požadavků v souladu s IT architekturou
  • Komunikovat se zadavatelem a vývojovými týmy
  •  Indikovat technická omezení a náročnosti ve fázi sběru požadavků na projekt
  • Pracovat na nových i stávajících systémech
  • Vytvářet dokumentaci, funkční a technické specifikace, sekvenční diagramy, definice API rozhraní, datové modely
  • Kontinuálně zlepšovat a inovovat interní služby a produkty

Požadavky :

  • Analytické myšlení
  • Zkušenosti s designem a rozvojem víceúrovňových IT systémů
  • Alespoň dva roky praxe s designem aplikací
  • Schopnost návrhu řešení v UML s využitím návrhových vzorů
  • Orientace v oblasti programovacích jazyků, databázových technologií (SQL i NoSQ), webových technologiích a messagingu
  •  SOAP, REST, XML, JSON nejsou jenom cizí zkratky
  • Schopnost efektivně sdílet nabité znalosti
  • Schopnost pracovat na několika tématech najednou
  • Týmový hráč, komunikační a koordinační schopnosti
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Výhodou :

  • Developerský základ (praktická zkušenost s programováním v minulosti)
  • Přehled v telco oblasti
  • Praktická zkušenost s Jira a Confluence
  • Uživatelská znalost s Kibana, Kubernetes, Redis
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW