Senior Oracle Developer – RETAIL

Hledáme senior Oracle Developer pro oblast RETAIL

Spolupráce možná na IČO, finance do 6000 MD. Jedná se o práci s možností remote, ale je potřeba se občas po domluvě dostavit do kanceláře.

Alokace Praha, od 6.9 – projekt na 12 měsíců.

Náplň práce :

  • Vytváření zdrojového kódu, review kódu
  • Návrhy softwarové architektury a realizace, včetně implementace, dokumentace
  • Vytváření funkčních aplikačních celků
  • Účast na SW architektuře interních produktů
  • Znalost konceptů využívaných při stavbě webových služeb
  • Možnost podílet se na Design architektuře, (technický /technologický přesah)

Požadavky :

  • 5 let praxe
  • Komunikační schopnosti
  • Proaktivní přístup
  • Pokročilá znalost SQL a PL/SQL
  • Znalost Oracle včetně analytických funkcí, tabulkových funkcí, autonomních transakcí, apod.
  • zkušenosti s optimalizací výkonu
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost Unix/Linux

Výhodou :

  • APEX platforma – pokročilá komplexní znalost, samostatná práce v prostředí.
  • Výhodou javascript, html5, css,
  • Zkušenosti s návrhem REST api
  • Postgress
  • GIT

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW