Ruby on Rails developer – Junior/Medior

Už jsi něco naprogramoval a máš pokročilou znalost Ruby on Rails? U nás to umíme ocenit. Neomezuj své schopnosti jen na české prostředí, ale vydej se s námi do světa. Pro software pro projektové řízení, které má nyní přes 3 000 klientů po celém světě, hledáme talentované Rubisty.

Nabízíme ti pohodové pracovní prostředí, mladý a sympatický tým, flexibilní pracovní dobu, dovolenou 5 týdnů a nadstandardní zázemí. Budeš se u nás cítit jako doma. Přidej se k nám a staň se vývojářem světově úspěšného softwaru.

NÁPLŇ PRÁCE

– Vývoj v Ruby on Rails

– Testování softwaru

– Porozumění požadavkům klientů a způsobu jejich překladu v aplikačních funkcích

– Spolupráce s týmem IT profesionálů při tvorbě specifikace pro nové aplikace

– Návrh kreativních prototypů podle specifikací

– Psaní vysoce kvalitního zdrojového kódu pro naprogramování kompletních aplikací v zadaném termínu

– Před spuštěním provést otestování jednotky a integrace

– Provádění funkčního i nefunkčního testování

– Odstraňování chyb a ladění aplikací

– Vyhodnocování, zda existující aplikace potřebují přeprogramovat, aktualizovat či přidat nové funkce

POŽADAVKY

– Pokročilá znalost Ruby on Rails

– Nadšení pro agilní metodiky

– Zodpovědnost za svěřený úkol

– Schopnost rychle se učit

– Logické myšlení, pečlivost

CO NABÍZÍME

– Bezpečnost, komfort a špičkové vybavení

– Motivační odměna

– Slibná kariéra v oblasti IT

– Mezinárodní zkušenosti

– Možnost rychlého profesního růstu

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW