React Native developer do Brna

Do české firmy, která je na trhu od roku 1995 obsazujeme pozici React Native developer na zajímavý
projekt vývoj Aplikace pro sběr a zpracování dat pro klinické studie nových léčiv.

Koho hledáme?
– vývojáře, který se nebojí mobilních aplikací a má ideálně zkušenost s React Native nebo jinou podobnou technologií
– již zkušeného vývojáře s možností fulltime
– člověka, kterého baví učit se nové postupy a technologie
– vyvojáře s dobrou AJ

Co budete dělat:
– podílet se na vývoji nové platformy pro sběr a zpracování dat pro klinické studie nových léčiv
– jedná se vytvoření zcela nové cross-platform mobilní aplikace
– důležitý je moderní vzhled, lehkost a uživatelská přívětivost
– můžete ovlivnit, s jakými nástroji se bude pracovat
– budete využívat React Native, Redux, JSON/REST API i Node.js

Jaké to je u nich ve firmě?

– hlavně pohodová atmosféra, na spoustě věcí se dá lidsky domluvit (lidi nad procesy)
– plně flexibilní pracovní doba bez přesčasů, s home office dle potřeby
– útulné kanceláře – žádný open space
– firemní vzdělávání jak hard, tak soft skills, angličtina v pracovní době
– stravenky 110 Kč samozřejmostí, 5. týden dovolené, smlouva na dobu neurčitou, jsme „dog & turtle“ friendly – office, parkování pro auto/kolo/koloběžku

Spolupráce na HPP i na IČO

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW