BK190820

QA Engineer

Do týmu, který spolupracuje na vývoji virtuální platební karty, hledáme šikovného QA Engineera.

Spolupracuj na projektu, který je zaměřen na vývoj aplikace pro správu firemního účetnictví pomocí virtuálních kreditních karet a mobilní/webové aplikace s instantním reportingem.

Náplň práce:

  • spolupráce s Product týmem k posílení a ověření požadavků na funkce
  • spolupráce s týmem inženýrů při vytváření a evangelizaci postupů zajišťování kvality
  • psaní automatických testů v Elixiru a JavaScriptu pomocí nástrojů jako Selenium
  • kromě automatizace budete pravidelně psát a provádět ruční testy, abyste ověřili nové funkce a zjistili regrese ve starém kódu

Požadavky:

  • JavaScript a GITem, pozice je vhodná i pro absolventa
  • zkušenosti z oblasti softwarového vývoje nebo testování
  • Docker, Kubernetes, Detox, Selenium, Jira, Gitlab – stačí se v technologiích orientovat či se o ně zajímat
  • nutná znalost angličtiny (min B1) – komunikace s USA

Benefity:

  • kvartální odměny – 25% ze zisku firmy rozdělíme mezi vás
  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • individuální přístup k Vašemu kariérnímu rozvoji (školení, konference, akce, …)
  • Pružná pracovní doba (možnost určit si v kterou denní dobu se Vám hodí pracovat, či možnost HO po zaškolení)
  • nejvýkonnější techniku s admin účtem, takže veškeré programy si můžete sami spravovat
  • stravenky
  • kurzy angličtiny přímo u nás a v pracovní době
  • neformální moderní kanceláře se zásobovanou refresh zónou a společné páteční snídaně
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW