Projektový manažer

Pro našeho klienta, českou dynamickou společnost s úspěšným, více než desetiletým know how v oblasti aplikačního hostingu, kde je zároveň stříbrným partnerem společnosti Microsoft, hledáme Projektového manažera.

Náplň práce:

  • Plánování, organizování, řízení a kontrola realizace projektů včetně monitoringu a
    reportingu výstupů
  • Vedení a řízení projektového týmu
  • Řízení finančních nákladů, zdrojů a výnosů projektu
  • Řízení a kontrola dokumentace projektu
  • Přímá komunikace a vyjednávání s koncovým zákazníkem

Požadavky:

  • Proaktivní komunikace – analýza IT požadavku, identifikace problému
  • Min. 2 roky zkušenosti s projektovým řízení
  • Všeobecný přehled v IT oblasti
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Výhodou zkušenosti z outsourcingové společnosti (více zákazníků)
  • Anglický jazyk
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Stabilní zaměstnání v IT společnosti
  • Motivující systém ohodnocení
  • Rozmanité firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní benefity
  • Mzda 70 – 90k
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW