PLC Developer

Pro českou společnost s celosvětovou působností (Německo, USA, Mexiko, Čína, Švýcarsko, …) a zabývající se průmyslovou automatizací jako je vývoj PLC software, oživování strojů a jejich servis hledáme nyní jak zkušené tak i juniorní PLC programátory pro pobočku v Brně kde aktuálně pracuje asi 20 zaměstnanců ve 2 týmech.

Jedná se o spolupráci na HPP, převážně formou homeoffice, který se kombinovaný se služebními cestami. Developeři stráví u zákazníka průměrně 1 – 3 měsíce v roce, které jsou rozděleny obvykle do kratších dvou až třítýdenních cest.

Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech 50 – 80 tisíc

Náplň práce

– programování průmyslových aplikací
– tvorba HMI aplikací
– Uvádění do provozu
– Servis

Požadavky

– Minimálně SŠ technického zaměření (elektrotechnika, automatizace)
– Ochota vzdělávat se
– Ochota cestovat
– Anglický jazyk na urovni B2, němčina výhodou

U této společnosti

– budete pracovat s nejnovějšími technologiemi
– budete členem mladého týmu
– užívat si flexibilní pracovní doby a HO
– budete mít možnost cestování do zahraničí
– možnost osobního růstu

Vhodná pro pozici je například zkušenost s roboty Beckhoff, Kuka, Siemens,Allen-Bradley

Další technologie na pozici :

OPC DA / OPC UA, Industry 4.0, EtherCAT, Profinet, Microsoft Windows, MS SQL,SQL, TwinCAT 2, TwinCAT 3, CoDeSys, Visual Studio, .NET, Profibus, PLC Open, TwinSAFE, BODAS Design, TIA Portal, STEP 7, Simotion Scout, WinCC Felxible, CAN bus, IEC 61131-3, G kód / ISO kód, NCI /CNC, OOP, RTE, Sériová komunikace, RFID, Keyence, Modbus, IO-Link, XML, WinCC, Baluff, IFM, C#, Fanuc, Merlic, B&R, PowerLink, LabVIEW, Automation Studio, Promotic

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW