Node Js Developer – remote

Hledáme Node Js Developer pro dva projekty, první projekt je z oblasti logistiky a týká se vývoje mobilní aplikace a portálového řešení. Druhý projekt se týká dálkové výuky hudby.

Nástup ihned, možnost spolupráce na IČO cca do 6500 MD (do 8000 při externí spolupráci) , nebo HPP do 100 tis.

Náplň práce :

  • Podílet se na vývoji aplikací v oblasti vzdělávání a logistiky
  • Komunikovat se zkušenými vývojáři a předávat si know-how
  • Budeš součástí 8 členného BE týmu

Požadavky :

  • 3 roky zkušeností na pozici Backend Developer, z toho min. 1 rok v Node.js
  • Pokročilá znalost a zkušenost s Node.js, Typescript
  • Pokročilá znalost REST principů a zkušenosti s tvorbou REST API
  • Znalost JSON, XML a zkušenosti s JSON-REST a XML-RPC API
  • Znalost a zkušenost s SQL (PostgreSQL, MSSQL)
  • Znalost a zkušenost s NoSQL databází MongoDB, ORM
  • Schopnost psaní čistého a udržitelného kódu, schopnost tvorby dobré dokumentace kódu
  • Znalost verzovacího nástroje Git

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW