.NET developer (vývoj nové bankovní aplikace)

Do ryze české bankovní společnosti hledáme schopného .NET vývojáře pro posílení týmu, kde vzniká nová bankovní aplikace – do projektu je možné zapojení ASAP či od začátku roku 2022 (projekt plánovaný na 2 roky)

Náplň práce:

• Vývoj a podpora software na platformě .NET a SQL db

• Realizace změn a nových požadavků (cca 80% alokace)

• Řešení incidentů a problémů (cca 20% alokace)

Požadavky:

• Full stack .NET vývojář = dobrá znalost C#, ASP.NET MVC, LINQ, Entity Framework, MS SQL (T-SQL), jQuery, CSS , WS/WCF

• Schopnost zorientovat se a navázat v „cizí“ aplikaci

• Schopnost samostatně pracovat na přiděleném úkolu

Výhodou:

• Znalost – Angular, ASP.NET WebForms, .Net Core, WinForms, WPF, WiX, PowerShell, NHibernate, ADO.NET, Oracle DB, AJAX, XML, UML, TypeScript, PostSharp

• Zkušenost s GIT, TFS, Jira, Scrum, Enterprise Architect

• Znalost práce s komponentami Telerik/Kendo UI, dotVVM

• Analytické schopnosti

• Zkušenost s bankovním prostředím

Spolupráce: IČO

Alokace: Praha 5 (s možností homeoffice)

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW