.NET developer pro pojišťovnu

Hledáme kolegu na pozici seniorní .NET vývojář pro vývoj primárního systému pro českou pojišťovnu, která se specializuje na životní i neživotní pojištění. Projekt je dlouhodobý (plánován a schválen minimálně do roku 2023).

Náplň práce

• • Údržba a rozvoj komplexního distribuovaného systému a WPF UI na platformě .NET

• • Spolupráce při analýze a testování SW

• • Tvorba SW a uživatelské dokumentace

Požadavky

• • Velmi dobrá znalost platformy .NET a jazyka C#

• • Velmi dobrá znalost principů relačních databází a SQL.

• • Znalost technologií WCF, WPF

• • Ochota učit se nové technologie

• • Aktivní a samostatný přístup k řešení zadaných úkolů

• • Týmový hráč

Výhodou

• • Znalosti z oblasti architektury a design patterns

• • Zkušenosti s WF, nHibernate a databází MSSQL

• • Znalosti z oblasti telco či banking či pojišťovnictví

• • Znalost UML a práce s CASE nástroji

• • Znalosti v oblasti projektových metodik (SCRUM, RUP …)

Lokalita: Praha 4 (homeoffice na základě domluvy a vývoje pandemické situace) minim 1 – 2 v týdnu pravidelně

Spolupráce: IČO

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW