LS20201852

Middle/senior Angular developer – bankovní aplikace

Jste zkušený Angular developer, preferujete dlouhodobou spolupráci a hledáte pozici s brzkým nástupem? Vyhovuje Vám práce na ŽL?

Pracujte u našeho partnera na vývoji nové bankovní aplikace. Aktuálně hledáme 1x middle a 1x senior Angular developera s úvazkem na ŽL.

Náplň práce:

  • Vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v microservisní architektuře.
  • Programování v Typescript/Angular na základě funkčních požadavků.
  • Integrační a Unit testování

Požadovaná znalosti:

  • HTML, Bootstrap
  • OOP, design patterns, UML
  • Typescript a Javascript
  • Angular, RXJs
  • Swagger
  • GIT

Ostatní požadavky:

  • Znalost principů architektury microservices na základní úrovni
  • Základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace
  • Aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost
  • Znalost kubernetes, docker, jenkins (výhodou)

Zaujala Vás pozice? Máte dotazy? Ozvěte se mi, ráda představím detaily.

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW