LS20202541

Junior-senior Ruby developer

Pracujte pro předního světového dodavatele open source business řešení. Jste junior, zkušenější programátor a nebo máte pokročilou znalost v Ruby on Rails? Neomezujte své schopnosti jen na české prostředí, programujte i pro svět.

Pro software pro projektové řízení, které má nyní přes 3 000 klientů po celém světě, hledáme talentované Rubisty různé úrovně zkušeností. Pohovory jsou vedeny po skype, spolupráce na ŽL, nástup možný ihned (middle/senior) a práce zprvu remote. Nástup pro Junior Ruby vývojáře možný cca květen/červen 2020.

Ve společnosti se můžete těšit na pohodové pracovní prostředí, mladý a sympatický tým, flexibilní pracovní dobu, dovolenou 5 týdnů a nadstandardní zázemí. Získejte práci vývojáře světově úspěšného softwaru který je dodáván do společností jako BOSH, Lenovo, Ogilvy, Toyota Financial Services a mnoha dalším. Společnost sídlí v Praze a Londýně.

Náplň práce:

  • Vývoj v Ruby on Rails
  • Testování softwaru
  • Porozumění požadavkům klientů a způsobu jejich překladu v aplikačních funkcích
  • Spolupráce s týmem IT profesionálů při tvorbě specifikace pro nové aplikace
  • Návrh kreativních prototypů podle specifikací
  • Psaní vysoce kvalitního zdrojového kódu pro naprogramování kompletních aplikací v zadaném termínu
  • Před spuštěním provést otestování jednotky a integrace
  • Provádění funkčního i nefunkčního testování
  • Odstraňování chyb a ladění aplikací
  • Vyhodnocování, zda existující aplikace potřebují přeprogramovat, aktualizovat či přidat nové funkce.

Požadavky:

  •  Znalost Ruby on Rails
  • Nadšení pro agilní metodiky
  • Zodpovědnost za svěřený úkol
  • Schopnost rychle se učit
  • Logické myšlení, pečlivost
  • AJ jazyk

Co očekávat?

  • Bezpečnost, komfort a špičkové vybavení
  • Motivační odměnu
  • Slibnou kariéru v oblasti IT
  • Mezinárodní zkušenosti
  • Možnost rychlého profesního růstu

Může být pro Vás pozice zajímavá? Máte dotazy? Ozvěte se nám.

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW