LS1911213

Junior/senior obchodník v IT

Umíte si představit zastupovat IT outsourcingovou společnost s nabídkou volných kapacit IT kandidátů na schůzkách u zákazníků? Nemáte ještě obchodní zkušenosti v oboru, ale jste nadšení se této práci naučit?

Ozvěte se nám.

Hledáme ambiciózního a energického/energickou kolegu/kolegyni do našeho obchodního týmu pro sjednávání obchodních příležitostí s aktuálními i novými zákazníky.

Kdo jsme?

Jsme zavedená IT outsourcingová agentura která zprostředkovává IT kandidáty na projekty a pozice do významných společností v ČR a Německu. Jsme menší společnost do 10 zaměstnanců, sídlíme ve vile s terasou na Praze 4 – Zeleném Pruhu a těšíme se útulné rodinné atmosféře. Je Vám takové prostředí blízké? Přidejte se k nám.

Co bude Vaše náplň práce?

  • vyhledávat nové a kontaktovat stávající společnosti a navazovat s nimi spolupráci prostřednictvím osobních schůzek
  • ve spolupráci s recruitery vybírat a nabízet vhodné kandidáty na vypsané pozice zákazníků
  • vyjednávání mezi kandidátem a společností
  • zajišťovat a vyjednávat obchodní podmínky se zákazníky
  • práce s interní databází firem

Co od Vás očekáváme?

  • zájem o obor sales a IT, nevyžadujeme nutně zkušenosti v oboru
  • našim hlavním předpokladem a podmínkou je vysoká úroveň zodpovědnosti a samostatnosti, zájem něco dokázat, naučit se novým věcem, snaha orientovat se v nových trendech a vypracovat se
  • silný tah na branku a zvyk dotahovat věci do konce
  • silná empatie pro komunikaci se zákazníky
  • proaktivní přístup a týmové jednání

Nabízíme:

  • zaučení na pozici
  • přátelské zázemí menší společnosti s rodinným zázemím ve vile na Praze 4
  • možnost rychlého růstu na pozici senior IT Sales Managera
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost úvazku na ŽL

Hledáme někoho, kdo má sebevědomí na práci v IT oboru a zároveň hledá příležitost vypracovat se na profesionála.

Těšíme se na Váš zájem.

Prosím, posílejte nám své CV s fotografii.

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW