Junior .NET developer

Hledáme nadšence do vývoje, který se chce ponořit do tohoto nového způsobu vytváření softwaru a do světa cloudových řešení a zpracování velkých dat.

Praha 9 / metro
HO 2-3 dny
HPP 70 000 nebo IČO MD 4 500
Nástup co nejdříve

Náplň práce :
• Implementace nativních cloudových systémů navržených s ohledem na škálovatelnost, spolehlivost, odolnost a      zabezpečení.
• Zajištění správného nasazení, provozu a zabezpečení vyvíjeného kódu (DevSecOps).
• Technická spolupráce s inženýry na straně zákazníka.

Budete pracovat na custom řešeních pro zákazníka, silnou českou značku, postavených na .NET a Cloud-native službách.

POŽADAVKY:
• Zkušenost v oboru s vývojem v .NET.
• Pevné teoretické základy v informatice (datové struktury, návrhové vzory, databáze, distribuované systémy, vzory zpráv).
• Schopnost abstrakce a uvažování o složitých problémech.
• Znalost Domain Driven Design a architektury mikro služeb je rozhodně plus.

TECHNOLOGIE:
• Cloudová vývojová platforma CodeNOW
.Net Core (5)( C #, kompatibilní s Windows i Linux)
• SQL (postgresql, CockroachDB), NoSQL (redis, mongoDB)
• Kafka
• Kontejnery Docker s Kubernetes

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW