Java developer, Remote

Hledáme Java vývojáře, který má zkušenosti s designem škálovatelných a výkonných back-end řešení.
Budete součástí týmu šikovných a zkušených vývojářů.

Budete pracovat na vývoji cloud-native služeb pro bankovní sektor.

TECHNOLOGIE:

  • Spring Boot / Micronaut
  • Docker, Kubernetes
  • CI / CD – JenkinsX/Tekton
  • ArgoCD
  • Kafka, Redis, Elastic

Co Vás čeká :

  • Budete přispívat ve všech fázích životního cyklu vývoje
  • Vyvíjet dobře navržený, testovatelný a efektivní kód
  • Tvořit design v souladu se specifikací
  • Designovat user stories a zadávat práci vývojářům v týmu, zajišťovat code review jejich dodávek a řešit merge requesty
  • Připravovat a podílet se na nasazování releasů softwarových komponent
  • Podporovat průběžné vylepšování zkoumáním alternativních technologií a přípravou architectural reviews

POŽADAVKY:

  • Zkušenosti s vývojem v prostředí Java / Kotlin
  • Aktivní využívání vývojových patternů (GoF, EIP)
  • Zkušenosti s návrhem (solution a technický design) a vývojem mikroservisních aplikací
  • Zkušenosti s vývojem aplikací pomocí některého z populárních frameworků (Spring Boot, Micronaut, Qaurkus)
  • Znalost cloudových řešení je výhodou

Spolupráce IČO MD /7500 – 8000 a nebo HPP

Full Remote nebo kanceláře Praha 4

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW