LS20202241

Java developer – projekty z USA, vývoj Cloud platformy

Odpovědět

Chcete pracovat pro českou firmu s projekty z USA která toho má hodně co nabídnout a je opravdu svým přístupem velmi moderní? Láká Vás pracovat na produktu společnosti, který řídí přístup a role ve velkých firmách, integruje správu oprávnění a rolí pro stovky aplikací od cloudových, on-premise po různé datové úložiště a databáze?
Jednoduše na produktu, který jednotně řídí přístup a role do všech aplikací, které firma využívá?

Preferujete práci na homeoffice, rozhodovat si o typu bonusů které získáte (např. vzdělávání, masáže, vstupenky do posilovny, snídaně apod.) a hledáte společnost, která Vám nabídne více svobody a moderního přístupu k práci? Získejte ji ve společnosti v Brně.

O společnosti:

Pracujte pro  českou firmou která působí od roku 1995, disponuje pobočkou v Brně, má celkem 80 zaměstnanců a její majitelé jsou z USA. Společnost vyvíjí software pořádně a ráda se inspiruje západem.

Práce bývá na projektech které Vás rozhodně osloví, jsou totiž od zákazníků za hranicemi – převážně z východního pobřeží USA. Díky získaným zkušenostem, dlouhodobými vztahy se zákazníky, skvělými týmy profíků a skvělých osobností  a v neposlední řadě díky skvělé atmosféře a neformálnosti na pracoviště jde společnost stále kupředu a daří se jí.

Co je společnosti vlastní?  Osobní přístup, flexibilní pracovní doba, homeoffice, parking pro auta a kola, odborné kurzy a jazykové kurzy v rámci pracovní doby a mnoho dalších plusů pro zaměstnance.

 Vaše role:

– pomoc v menším českém týmu kolegům z USA dovyvinout funkcionalitu z on-premise v nové moderní cloudové SaaS platformě
– spolu s kolegy z USA budete vyvíjet v IntelliJ IDEA moderní distribuovaný systém založený na architektuře microservice
– pracovat v technologiích jako je primárně Java (Spring Boot, Hibernate) a Elasticsearch, ale potkáte se i s Kafka, Flink/Spark, DynamoDB, ZeeBe
– vyvíjet škálovatelnou aplikaci běžící na Kubernetes v Amazonu
– agilně spolupracovat s ostatními kolegy a zákazníkem s využitím Kanbanu
– využívat Jenkins pro Continuous Integration & Delivery
– používat angličtinu na denní bázi

O projektu:

– projekt pro zákazníka, který je vizionářem na mezinárodním trhu v oblasti identity governance využívající AI a machine learning (světový leader trhu i podle Gartner a Forbes, daleko před IBM, Oraclem i SAPem)
tento produkt řídí přístup a role ve velkých firmách, integruje správu oprávnění a rolí pro stovky aplikací od cloudových, on-premise po různé datové úložiště a databáze
produkt jednotně řídí přístup a role do všech aplikací, které firma využívá (např. Azure, Amazon Cloud, Oracle PeopleSoft, Dropbox, WebEx, Salesforce, Concure, MobileIron, Google Drive, Office 365, SAP, Master Data Management, Okta a desítky dalších)
– produkt využívají zaměstnanci, obchodní partneři, dodavatelé, kontraktoři i případné IoT zařízení
– jedná se o produkt řízení přístupu ve velkých firmách, tj. pro každého zaměstnance konfiguruješ, k čemu má mít přístup (místnosti, zdroje, informace, aplikace, dokumenty…) a od kdy do kdy nebo za jakých okolností

Samozřejmostí jsou další skvělé projekty společnosti na kterých následně budete pracovat z různých odvětví sportu, farmacie apod. Projekty může společnost nabídnout opravdu pestré!

Na co se těšit?

 • flexibilní pracovní dobu bez přesčasů a pevné doby být v kanceláři
 • možnost homeoffice bez schvalování managerem
 • v rámci týmu se rozhoduje o investici do vzdělávacích aktivit (vyberte si ze stávajících nebo nových technických kurzů, intenzivní angličtinu nebo soft-skills)
 • možnost přímého ovlivnění firemních benefitů (snídaně, svačiny, masáže, saunu, ..), je na Vás, jak rozpočet využijete
 • prostředí útulných kanceláří v Brně (bez open-space, menší prostory pro tým), dog/animal friendly office
 • jazykové kurzy na pracovišti v rámci pracovní doby
 • možnost podívat se do USA včetně volna pro návštěvu zajímavých míst (v budoucnu)
 • možnost zahrát si fotbálek, playstation, VR, vyřádit se na 3D tiskárně apod.
 • stravenky 110kč, parkovaní pro kolo/auto
 • 5 týdnů dovolené
 • kurzy všeho druhu (pro prohloubení hard i soft skills)
 • osobní přístup a skvělý kolektiv profíků v oboru
 • spolupráce na dobu neurčitou.

Líbí se Vám naše nabídka? Chcete vědět více nebo se rovnou ucházet? Napište nám.

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW