BK190820

Frontend Developer

Do týmu, který spolupracuje na vývoji virtuální platební karty, hledáme šikovného Frontend developera.

Spolupracuj na projektu, který je zaměřen na vývoj aplikace pro správu firemního účetnictví pomocí virtuálních kreditních karet a mobilní/webové aplikace s instantním reportingem.

Náplň práce:

  • Vyvíjet frontend mobilních a webových aplikací postavených na nejmodernějších technologiích doby s využitím JavaScript a ReactJS.
  • Budeš u zrodu nové inovativní platební platformy
  • Navrhovat, plánovat a implementovat nové funkce a vlastnosti zmíněné platformy
  • Zažiješ spolupráci s firmami z USA
  • Počítej s agilním přístupem a progresivními metodami vývoje

Požadavky:

  • JavaScript, HTML a CSS, ideálně i s ReactJS
  • zkušenosti z oblasti softwarového vývoje v cloudu (i při škole)
  • nutná znalost angličtiny (min B1) – komunikace s USA

Benefity:

  • Kvartální odměny – 25% ze zisku
  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Individuální přístup k Vašemu kariérnímu rozvoji (školení, konference, akce, …)
  • Pružná pracovní doba (možnost určit si v kterou denní dobu se Vám hodí pracovat, či možnost HO)
  • Nejvýkonnější techniku s admin účtem, takže veškeré programy si můžete sami spravovat
  • Stravenky
  • Kurzy angličtiny přímo u nás a v pracovní době
  • Neformální moderní kanceláře se zásobovanou refresh zónou a společné páteční snídaně

Lokalita Martin (SK), ale i Ostrava je možná.

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW