BK190823

DevOps Engineer

Pro českou firmu, založenou na talentu českých a slovenských vývojářů hledáme šikovného DevOps Engineera.

Staň se součástí společnosti spolupracující především se zákazníky z USA, z východního pobřeží, která vyvíjí software a vyvíjí ho pořádně.

Do týmu hledáme:

  • Nadšence pro administraci systémů pro správu zdrojových kódů, buildování a testování, automatizace těchto úkolů a jejich optimalizace
  • Zkušenosti s vývojem/testování softwaru  (především nastavení CI/CD skriptů)
  • Základní znalost administrace windows/linux serverech (linux bash, powershell)
  • Výbornou znalost angličtiny

Náplň práce:

  •  Spolupráce v  týmu vývojářů a testerů
  •  Spolupráce s týmy vývojářů ohledně zlepšování infrastruktury pro SW vývoj
  •  Podílení se na správě serverů, na kterých běží výsledný produkt
  •  Administrace aplikace jako GIT, IIS, SonarQube, Grafana, Prometheus , Mongo, MSSQL, RabbitMQ, Jfrog artifactory

Proč pracovat právě v této společnosti:

  • Flexibilní pracovní doba bez přesčasů
  • Home office dle potřeby
  • Útulné kanceláře, žádný open space
  • Firemní vzdělávání, angličtina v pracovní době, stravenky, parkování pro auto/kolo,…
  • Osobní přístup, lidi nad procesy
  • Neformální prostředí
  • Možnost kariérního růstu, jak vertikálně tak horizontálně
  • Kamarádská atmosféra a super kolegové
  • Stravenky 110 Kč samozřejmostí, 5. týden dovolené, smlouva na dobu neurčitou, „dog & turtle“ friendly – office
  • Možnost podívat se do USA, včetně volna pro návštěvu zajímavých míst

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW