Cloud Architect s AWS nebo Azure

Do oddělení Infrastructure and Security české společnosti, které mimo jiné zajišťuje provoz serverů, stanic, aplikací i celých prostředí v největších českých bankách, pojišťovnách, telco společnostech a automobilkách, právě hledáme zkušeného  Cloud Architecta.

Spolupráce je možná na IČO s finančním ohodnocením cca do 9000 MD, popřípadě i možnost HPP.

Homeoffice standardně 2 – 3 dny v týdnu, kombinovaný s onsite ve kancelářích společnosti nebo u klienta.

Čekají vás zajímavé projekty českých i zahraničních klientů, flexibilní pracovní doba, různé bonusy, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, odborná školení, jazykové kurzy, knihovna či e-learning, bnefitní kafeterie

Pracovní náplň :

  • Rozvoj cloudové infrastruktury včetně zajištění bezpečnosti
  • Poskytování konzultací a návrh architektury budoucích řešení v prostředí cloudu
  • Optimalizace provozu aplikací v prostředí Azure nebo AWS
  • Podpora zákazníků a technických týmů na jejich cestě ke cloudu
  • Návrh zlepšení stávajících řešení a přinášení nových nápadů
  • Podílení se na přípravě nabídek, udržování a rozvoji obchodních vztahů se zákazníky

Požadavky :

  • Zkušenosti se zajištěním provozu aplikací v prostředí cloudu (AWS, Azure)
  • Znalost Microsoft Azure alespoň na úrovni certifikace „Azure Solutions Architect Expert“ nebo AWS na úrovni certifikace „Solutions Architect Professional“
  • Orientaci v kontejnerizací (Docker, Kubernetes, Openshift)
  • Znalost Infrastructure as a code (Terraform, ARM, Bicel, Ansible)
  • Nadšení pro cloud a automatizaci
  • Povědomí o síťových službách v cloudu (TCP/IP, Firewalling, Routing)
  • Zběhlost v HTTP serverech (Apache, Tomcat, Nginx apod.)
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Dobré komunikační dovednost, schopnost porozumět a být ochoten pomoci

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW