Cloud Architect

Hledáme zkušeného cloudového architekta, který se postaví do čela cloudového týmu v  oddělení infrastruktury a bezpečnosti. Z pozice klíčového architekta budete mít vliv na budoucnost cloudu a na jeho podobu u našich tuzemských a zahraničních zákazníků.

Pozici obsazujeme pro českou společnost, která funguje již 26 let a jejímiž klienty jsou např. banky, pojišťovny, automobilky či telekomunikační operátoři, ale i dělají na vývoji kde pomají lékařům odhalovat ložiska rakoviny a nebo komunikovat automobilům s okolním světem.

Spolupráce možná na HPP i IČO, finance dle vašich zkušeností.
Kanceláře Praha 4 , HO možnost 90%.

Co Vás čeká :

  • Rozvoj cloudové infrastruktury včetně zajištění bezpečnosti
  • Konzultace a návrhy architektury řešení
  • Optimalizaci provozu aplikací v prostředí Azure nebo AWS
  • Podporu zákazníků a technických týmů
  • Návrhy zlepšení stávajících řešení
  • Aktivní řešení problémů

Co od Vás očekáváme :

  • Zkušenosti se zajištěním provozu aplikací v prostředí cloudu (AWS, Azure)
  • Znalost Microsoft Azure alespoň na úrovni certifikace „Azure Solutions Architect Expert“ nebo AWS na úrovni certifikace „Solutions Architect Professional“
  • Orientaci v kontejnerizaci (Docker, Kubernetes, Openshift)
  • Znalost Infrastructure as a code (Terraform, ARM, Bicel, Ansible)
  • Povědomí o síťových službách v cloudu (TCP/IP, Firewalling, Routing)
  • Zběhlost v HTTP serverech (Apache, Tomcat, Nginx apod.)
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW