LS191121

Brigáda – Junior IT Asistent/ka recruitera, vhodné i pro nezkušené v oboru

Chceš nastartovat nebo prohloubit svou kariéru v HR? Nemáš ještě žádné zkušenosti, ale obor HR tě láká? Rád/a komunikuješ s lidmi, je ti blízká práce na PC a chceš se učit od zkušenějších?

Ozvi se nám. Vše tě naučíme!

Hledáme na cca 20 hodin týdně šikovnou, zodpovědnou a energickou kolegyni nebo kolegu pro podporu IT recruitera/Sales managera a pro vyhledávání a nábor IT specialistů.

Pozice je vhodná pro ambiciózní studenty, absolventy VŠ nebo maminky na mateřské.

Kdo jsme?

Jsme zavedená IT outsourcingová agentura která zprostředkovává IT kandidáty na projekty a pozice do významných společností v ČR a Německu. Jsme menší společnost do 10 zaměstnanců, sídlíme ve vile s terasou na Praze 4 – Zeleném Pruhu a těšíme se útulné rodinné atmosféře.

Náplň tvé práce (do všeho tě zaučíme):

  • vyhledávat a oslovovat vhodné kandidáty na sociálních sítích a pracovních portálech (Linkedin, Jobs.cz, Práce.cz atd.)
  • kontaktovat vhodné kandidáty e-mailem/telefonicky
  • organizovat a účastnit se pohovorů (později je i vést)
  • zajišťovat potřebnou administrativu v našem interním systému do kterého tě zaučíme
  • pomáhat přinášet nové náměty na zlepšení náboru/systému

Co od Tebe očekáváme?

  • zájem zaučit se v oboru HR IT a orientovat se v nových trendech trhu, vypracovat se
  • chuť komunikovat na sociálních sítích (Linkedin) a po telefonu
  • organizovanost, silný tah na branku a zvyk dotahovat věci do konce
  • znalost AJ na základní komunikativní úrovni (práce s AJ životopisy, v budoucnu možné pohovory v AJ)
  • chuť pracovat a stát se pravou rukou přátelského týmu

Co ti nabízíme?

  • kompletní zaučení na pozici
  • flexibilní režim spolupráce – týdenní plánování tvé přítomnosti podle tvých potřeb
  • samostatnost, zodpovědnost a zájem o obor HR
  • přátelské zázemí menší společnosti s rodinným zázemím ve vile na Praze 4
  • možnost rychlého růstu na pozici IT recruitera
  • dlouhodobou spolupráci s výhledem možné práce na plný úvazek
  • 150 – 170 Kč/h

Může to pro Tebe být zajímavé? Váháš, jestli se na pozici hodíš? Ozvi se nám! Rádi posoudíme tvůj profil a řekneme Ti více.

Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW