AWS Cloud Architect

Hledáme zkušeného cloud architekta pro práci na platformě postavené na microservisních Cloud-native službách. Případně se zapojí do řešení u zákazníků (Azure).

Spolupráce na IČO 8000 – 10 000 MD , HO 50 % a onsite Praha 4

Pracovní náplň :

  • Návrh architektury, výběr technologií, konzultace a implementace navržených DEVOPS řešení s ohledem na škálovatelnost, spolehlivost, odolnost a zabezpečení
  • Znalost cloudové architektury a DEVOPS, technický přehled v dostupných cloudových řešeních
  • Spolupráce a komunikace s aplikačními architekty a interním týmem, tak případně na straně zákazníka
  • Zajištění správného nasazení, provozu a zabezpečení vyvíjeného kódu (DevSecOps)
  • Schopnost pracovat v rychle se vyvíjejícím prostředí

Potřebné schopnosti a technologie :

  • 3 a více let zkušeností s DEVOPS a architekturou podporující DEVOPS cloud-native řešení
  • teoretické základy v informatice (datové struktury, návrhové vzory, databáze, distribuované systémy, vzory zpráv) a technologický přehled v cloud-native oblasti
  • Zkušenosti s cloudovou platformou AWS, případně Microsoft Azure
  • Linuxová administrace
  • Networking/síťování (návrh architektury, design a management switching/routing na virtuální infrastruktuře)
  • Shell skriptování
  • Virtualizace a/i cloud computing
  • Automatizační nástroj Terraform
  • Kontejnery Docker s Kubernetes
  • Zvládneš nezávisle řídit práci a nést odpovědnost za dokončování úkolů
  • Schopnost přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí

Výhodou :

  • Znalost nějakého programovacího jazyka (př. Java, C#, PHP, GoLang, Python)
  • Komunikativní úroveň angličtiny a češtiny
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW