ASP.NET MVC .NET vývojář

Do společnosti, která vytváří aplikace a systémy na zakázku a zabývá se zajímavými projekty, vyvíjí vlastní produkty hledáme ASP.NET Developera.
Jedná se například o e-recepty, elektronické spisy, systémy pro elektronické pojištění a další řešení, které pomáhají jejich zákazníkům zautomatizovat procesy a tím zvládat každodenní agendu a zefektivnit práci.

Spolupráce na HPP, HO možný v rozsahu 1 – 3 dny v týdnu , onsite Praha 8 nebo Ostrava

Náplň práce :

  • vývoj web aplikací na platformě MS.NET
  • analýza zákaznických požadavků a návrh řešení
  • vývoj nových aplikací a údržba stávajících
  • příležitost účastnit se vývoje i na zahraničních projektech
  • u zkušených seniorů možnost vést technické části projektu a koordinovat práci juniorních kolegů

Požadavky :

  • zkušenost s backend i frontend
  • klíčová je znalost ASP.NET
  • technologie jako je: .NET, C#, .NET Core, ASP.NET MVC, MVC Core nebo Entity Framework
  • HTML, Javascript a JQuery
  • webové služby REST či SOAP , JSON nebo XML
  • databáze MS SQL, SQL, T-SQL (případně PL/SQL)
  • analytická mysl, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Alza.cz Stringdata BTL Trask CRAW